Anlaşmalı Hastaneler

Contracted Hospitals title image

Acıbadem Sağlık Grubu

ACIBADEM hospitalİlk hastanesi 1991 yılında kurulan Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde bulunan 17 hastane ve 13 tıp merkezinde 2200’ü doktor, 3500’ü hemşire olmak üzere yaklaşık 13000 çalışanıyla sağlık hizmeti vermektedir. Donanımlı sağlık çalışanları, ileri teknolojisi, modern altyapısı ve JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiş sağlık standartlarında teşhis ve tedavi hizmetleri sunmaktadır.

Acıbadem Grubu pek çok kompleks tedavi yöntemi için Türkiye ve dünyada bir referans merkezi olma özelliği taşımaktadır. Özellikle sporcu sağlığı ve ronotik cerrahi konusunda son teknolojiye sahip tıbbi donanımı ve alanında uzman hekimleriyle önemli başarılara imza atmaktadır.


Memorial Sağlık Grubu

Memorial Hospital2000 yılından bu yana, Memorial İstanbul, Ankara, Kayseri, Antalya ve Diyarbakır’da bulunan 10 hastane ve 3 tıp merkezi ile hizmet vermektedir.
Memorial Hastanesi, JCI (Joint Commission International) Akreditasyon Kalite Belgesi almaya hak kazanan Türkiye’de ilk, Dünyada 21. hastanedir.


Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi

GOP HospitalYeni Yüzyıl Üniversitesi Gaziosmanpaşa Hastanesi 1992 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hastane, 12 ameliyathanesi, 350 yatak kapasitesi, 150 kişi kapasiteli konferans salonu, merkezi otomasyon sistemi, hasta transport sistemi, şehir dışından gelen hasta yakınları için misafirhaneleriyle, hizmet vermektedir. Hastane, 2007 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesini alarak standartlaştırmıştır. 2009 yılında; Sağlık Bakanlığı tarafından oluşturulmuş Sağlıkta Hizmet Kalite Standartları (SHKS) kapsamında yapılan değerlendirmeler neticesinde A sınıfı hastane ünvanını almıştır. 2014 yılında Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi, Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesi olmuştur. 

3-7 Nisan 2017 tarihinde başarılı bir denetim geçirerek  Uluslararası alanda kabül gören ve bilinilirliği en yüksek olan değerlendirme modeli JOINT COMMISSION INTERNATIONAL (JCI) akreditasyon belgesini almıştır. 


Reyap Hastanesi İstanbul

Our contracted hospital ReyapReyap Hastanesi İstanbul, hastaların ulaşım kolaylığı düşünülerek 2016 yılında İstanbul’un Esenyurt ilçesinde hizmete açılmıştır. Sağlık hizmeti standartlarına, fiziksel özelliklere, tıbbi cihaz parkına ve teknik donanıma sahip bir üniversite hastanesi olarak planlanan ve inşa edilen ve otel yönetimi yaklaşımı ile birleştirilen başarılı bir çalışmadır.

35.000 m2’lik kapalı alana 250 araç kapasiteli otoparkıyla 12 katli olarak inşa edilen hastanenin yatay bina yapısı ile hastaların özellikle ayakta tanı ve tedavi işlemlerinde alacakları tüm hizmetlere kolay erişimi sağlanmıştır.

Hasta ve hasta yakınlarına üst düzey konfor sunan 4 köşe suit oda, 21 suit oda, 148 özel hasta odası ve 77 yoğun bakım yatağı ile birlikte toplam 275 yatak kapasitesine ulaşılmıştır.

11 ameliyathane salonumuz en gelişmiş cihazlarla donatılmıştır. Tıbbi bölümlerimiz ışınla kanser tedavisi yapan Varian TrueBeam, kanserli doku taraması yapan PET-CT, 3 Tesla MR, 256 kesit alabilen Bilgisayarlı Tomografi, 4D Ultrason, Özel Işık Filtreli (Yellow 560) OPMI Pentero 900 ZEISS cerrahi mikroskop, 3D Tomosentez Mamografi gibi ileri teknoloji ürünü tibbi cihazlarla donatılmıştır.

T.C. İstanbul Rumeli Üniversitesi ile iş birliği içerisinde olan Reyap Hastanesi Istanbul sağlık hizmeti vermekle yetinmeyerek nitelikli sağlık personelinin yetiştirilmesi görevini de üstlenmiştir.

Reyap Hastanesi İstanbul, dinamik ve yeniliklere açık kimliğiyle bireysel ve toplumsal sağlık hizmetleriyle ilgili bütün alanlarda yapılan projelerde yer almak üzere diğer yurt içinden, yurt dışından, kamu ve özel kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapmaktadır.


Estetik International

estetik internationalBugün Türkiye’nin önemli, saygın ve lider sağlık gruplarından biri haline gelen Estetik International, İstanbul, Ankara, Bursa ve İzmir’de bulunan dört ayrı hizmet noktası ile toplam 7 şubesinde, yurt içi ve yurt dışından gelen bireylerin yasam kalitesini yükseltmeye devam etmektedir. ARGE ve laboratuvar birimlerine ve ayrıca uluslararası hastaların tedavi süreçlerinin eksiksiz işlemesi için yatırımlar yapmaktadır.
Sağlık turizmiyle ülkemize gelen sınır ötesi hastalara beklentilerinden çok öte bir tedavi programı hazırlanır, ülkelerine huzur içinde dönmeleri amaçlanır. Uluslararası Hasta Birimi, yurt dışından gelecek olan hastalara henüz evlerindeyken seyahatleri sırasında ve sonrasında alacakları danışmanlık hizmetlerinden, teşhis, tedavi, ulaşım, tercüme ve konaklama düzenlemelerine kadar, ayrıcalıklı bir tedavi süreci planlar ve sunar.
Dr B. Cihantimur yönetmenliğinde, estetik cerrahi ve medikal estetik alanında uzman hekim kadrosu, 150 kişiyi aşkın profesyonel sağlık personeli ve çalışan, estetik cerrahi alanında dünyayla eş zamanlı, uygulamalar ve yenilikler, inovatif, çağdaş ve araştırmacı alt yapı, son teknoloji cihazlar, güvenli, steril ve modern yerleşkeler, açık, net ve geri bildirim alınan hasta hizmetleri ağı, güçlü bir çağrı merkezi sistemi, sınır ötesi hastanın her türlü ihtiyaç, beklenti ve memnuniyeti için çalışan, kalifiye, konusunda uzman, Uluslararası Hasta Birimi ile ziyaretçilerine servis vermeye devam etmektedir.

Güncel blog yazıları

Ücretsiz Medikal Değerlendirme

error: Content is protected !!