Görüşler (Diş Tedavileri)

Dental treatment Testimonials title image
Muhammet Hanefi Alaçam
Muhammet Hanefi Alaçam
Belçika'da işletme sahibi
Read More
Selam herkese, Meditravelist çalışanlarına, Celale hanıma ve eşi Ayhan beye; sayelerinde gülmeye kavuştum ve artık hiç durmadan gülüyorum. Uzman doktorlarıyla ve güzel hizmetleriyle çok memnunum. Herkese tavsiye ederim.
Feyzi Avcı
Feyzi Avcı
İsviçre'de bir fabrikada teknisyen
Read More
Fransa’da yaşıyorum. İsviçre’de çalışıyorum. İmplant yaptıracaktım. Korkularım vardı. Çok araştırdım. Celale hanım beni çok iyi doktorlara yönlendirdi. Sorularıma iyi cevaplar aldım ve bana ameliyat konusunda güvence verdiler. 2 adet implant için işlem 40 dakika sürdü, acı hissetmedim ve ameliyattan çok memnun oldum.
Emir (Mitchell) Arthur
Emir (Mitchell) Arthur
Fransa'da Müteahhit
Read More
Diş implant tedavisi yaptırmak istiyordum. Bu konuda internette çok araştırma yaptım. Meditravelist'i internette tesadüfen buldum. Onları aradım iletişimleri çok iyiydi. Onlarla çalışmaya karar verdim ve Paris'ten İstanbul'a geldim. Çalışan personelin bilgi bakımından çok donanımlı olduklarını gördüm ve bana karşı hep saygılıydılar. Konaklama ve transfer hizmetleri çok iyiydi. Ben verilen hizmetten ve tedavinin sonuçlarından genel olarak çok memnunum. Başlangıçta bu kadar memnun olabileceğimi tahmin edemiyordum. Ama, Meditravelist şirketinin sahibi Celale'yi ve tüm çalışan personelini tanıdığımda düşüncelerim tamamen değişti. Gösterdikleri ilgiden çok memnun kaldım. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.
Previous
Next

Hasta Yorumları Videoları

Güncel blog yazıları

Ücretsiz Medikal Değerlendirme

error: Content is protected !!