Gizlilik Sözleşmesi

Confidentiality Agreement

meditravelist.com bir Meditravelist Sağlık Turizmi Eğitim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi projesidir. Meditravelist Sağlık Turizmi Eğitim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon vb.) sizlerden talep etmektedir.

meditravelist.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Meditravelist Sağlık Turizmi Eğitim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi bünyesinde kullanılmaktadır.

meditravelist.com iletişim formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

meditravelist.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Meditravelist Sağlık Turizmi Eğitim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi müşterilerine daha özel ve etkin bir deneyim yaşatmak amacıyla Meditravelist Sağlık Turizmi Eğitim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Meditravelist Sağlık Turizmi Eğitim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Meditravelist Sağlık Turizmi Eğitim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi kullanmaktadır. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Eğer kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız Meditravelist Sağlık Turizmi Eğitim Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi’nden gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “üyelikten ayrıl” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Adres: Maltepe Mah. Yılanlı Ayazma Sok. Nef 13 Sitesi, No: 13 E Blok, Daire:17, Zeytinburnu / İstanbul

Telefon: 0530 527 56 59

E-posta: info@meditravelist.com

Güncel blog yazıları

Ücretsiz Medikal Değerlendirme

error: Content is protected !!